Z przyjemnością przedstawiamy szczenięta z miotu „J”

Z największą przyjemnością ogłaszamy, że w dniu 25 sierpnia 2018r., w naszej domowej hodowli Spotted Puppies FCI, przyszły na świat cztery piękne, zdrowe i pełne wigoru szczenięta odmiany tricolor.

Maluszki są potomkami uznanych posiadaczy wielu tytułów i osiągnięć uzyskanych w wystawach psów rasowych Związku Kynologicznego w Polsce – jedynej polskiej organizacji zrzeszającej fascynatów psów i hodowców kynologicznych uznanej przez FCI (Federation Cynologique Internationale), a także na całym świecie (Finlandia, Australia, USA, itd.)

Dumnym ojcem jest wielokrotnie doceniany, zarówno za wybitny eksterier, jak i wspaniały charakter, piękny, importowany pies – Champion Polski i Ukrainy, Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Psów Myśliwskich, Najlepszy Reproduktor 2018 – Selesta`s Dreams LUCKY STARS. Dzięki połączeniu pierwszorzędnych Australijskich i Europejskich linii hodowlanych, w gronie jego najbliższych przodków znajdują się m.in.
– Ch AU, MOL, POL, UA, SB, MEEW – BEAGLEE Pocketful of Sunshine (pochodzący z Australii ojciec),
– Int.Ch, Grand UA Ch; RUS, UA, RKF Ch, 38x CACIB – ALOTORIUS OLD GLORY Welcome to My World (mieszkająca na Ukrainie polskiego pochodzenia matka).

Matka szczeniąt, to sunia mogąca pochwalić się potomkami z się rzadko spotykanych już czeskich i słowackich linii hodowlanych – SIGMA Duma Regionu, wielokrotnie doceniana na wystawach psów rasowych.

Maluszki w momencie opuszczenia domu będą doskonale zsocjalizowane, wypieszczone, przyuczone wstępnie do zachowania czystości i w pełni zdrowe. Każdy maluch otrzyma książeczkę zdrowia z wykonanymi szczepieniami i odrobaczeniami, wszczepiony chip, który możemy również na Państwa życzenie wprowadzić do bazy Safe Animal, metryczkę potwierdzającą pochodzenie, na podstawie której można wyrobić wielopokoleniowy rodowód, a także wyprawkę na pierwsze dni życia w nowym domu.

Dla wszystkich Państwa jesteśmy już na zawsze do dyspozycji, służąc naszą radą i pomocą.

Serdecznie zapraszamy.

Kontakt pod numerem telefonu 503 686 859 lub adresem beaglefci@gmail.com.


Miot H

Z przyjemnością przedstawiamy szczenięta z nowego miotu „H”


RODZICE

 

Tatą został Selesta`s Dreams LUCKY STARS  – niezwykle elegancki pies, o wyjątkowym usposobieniu i eksterierze charakterystycznym dla jego przodków, pochodzących ze znakomitych australijskich i europejskich linii hodowlanych.
W 2016 roku został przebadany w kierunku możliwych chorób genetycznych, od których jest całkowicie wolny (do wglądu wyniki w/w badań, wykonanych w laboratorium w USA), których wyniki są dostępne również w bazie Związku Kynologicznego w Polsce.

Już w klasie młodzieży uzyskał tytuły: Młodzieżowego Championa Polski, Młodzieżowego Zwycięzcy Polski, oraz na odbywającej się raz w roku Klubowej Wystawie Psów Myśliwskich, zajął pierwszą lokatę w konkurencji finałowej Best In Show, spośród wszystkich ras psów myśliwskich i został Młodzieżowym Zwycięzcą Klubu 2016 roku!W tym roku ukończył też dorosły Championat Polski oraz na Europejskiej Wystawie Psów Rasowych w Kijowie – Championat Ukrainy.


Mamą została zdrowa i śliczna sunia, o cudownym charakterze AGATHA Spotted Puppies FCI, posiadająca również tytuły Młodzieżowy Champion Polski oraz dorosły Champion Polski.

 

 


SZCZENIĘTA

Maluszki będą gotowe do odbioru na początku października, po pierwszym szczepieniu ochronnym i kilkukrotnym odrobaczeniu.
Będą posiadały też wszczepione chipy. Dla szczeniąt wyjeżdżających za granicę, wyrabiamy paszport oraz kompleksowo przygotowujemy malca do podróży.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej hodowli odpowiedzialne osoby, kochające psy, zdające sobie sprawę, że zakup szczeniaczka, to zobowiązanie na najbliższych kilkanaście lat.

Zapraszamy do rezerwacji oraz kontaktu pod numerem telefonu 503 686 859 lub pod adresem beaglefci@gmail.com.