Selesta`s Dreams LUCKY STARS


Urodzony 1 maja 2015

ChPL, ChUA, Mł. Ch.PL, Mł. Zw. Polski, Mł. Zw. Klubu Polski, Najlepszy Reproduktor, BISS Wystawy Klubowej


Leoś, bo tak w domu nazywamy naszego ślicznego chłopca, trafił do nas we wrześniu 2015 roku. Zakochaliśmy się, widząc go po raz pierwszy na zdjęciach jego hodowcy z Ukrainy – Kateriny Mumzhinskiej.

Jest synem przepięknego psa pochodzącego z jednej z najlepszych hodowli na świecie – Beagelee z Australii i cudownej, przeuroczej suni, która pochodzi z przodującej polskiej hodowli Alatorius Old Glory.

Ponieważ chcemy być hodowcami, którzy promują przede wszystkim zdrowie swoich psów, Leoś został przez nas przebadany w laboratorium znajdującym się w Davis w Californi, w kierunku chorób występujących czasem w tej rasie i jest od nich całkowicie wolny.

Wyniki badań genetycznych z Davies (U.S.A.)

Charakter Leosia jest spełnieniem marzeń każdego właściciela beagle’a. Jest niezwykle elegancki, zarówno z wyglądu, jak i z zachowania. To pies, którego nie powstydziłby się najlepszy hodowca na świecie, bardzo dostojny, mądry i zrównoważony chłopiec.

Został już tatą kilkunastu wspaniałych szczeniąt, z których jesteśmy niesamowicie dumni.
W wieku jednego roku został Młodzieżowym Zwycięzcą Polski na Wystawie Psów Rasowych w Poznaniu, Młodzieżowym Zwycięzcą Klubu Polski wszystkich psów myśliwskich na Klubowej Wystawie Psów Rasowych w Opolu 2016, a w ciągu zaledwie jednego miesiąca zdobył tytuł Młodzieżowego Championa Polski.


Dokumenty

 Rodzice Leona

Ojciec: Beagelee POCKETFUL OF SUNSHINE – Champion Australii, Ukrainy, Serbii, Mołdawii i Polski.

Tata Leosia

Matka: Alatorius Old Glory WELCOME TO MY WORLD – w jej przypadku, musieliśmy zrezygnować
z wypisania zdobytych  tytułów (z obawy, że nie wystarczy nam na to strony 😉 ).
Po więcej informacji o mamie Leosia, zapraszamy tutaj.

Mama Leosia