Szczenięta

Z przyjemnością przedstawiamy szczenięta z miotu „J”

Z największą przyjemnością ogłaszamy, że w dniu 25 sierpnia 2018r., w naszej domowej hodowli Spotted Puppies FCI, przyszły na świat cztery piękne, zdrowe i pełne wigoru szczenięta odmiany tricolor.

Maluszki są potomkami uznanych posiadaczy wielu tytułów i osiągnięć uzyskanych w wystawach psów rasowych Związku Kynologicznego w Polsce – jedynej polskiej organizacji zrzeszającej fascynatów psów i hodowców kynologicznych uznanej przez FCI (Federation Cynologique Internationale), a także na całym świecie (Finlandia, Australia, USA, itd.)

Dumnym ojcem jest wielokrotnie doceniany, zarówno za wybitny eksterier, jak i wspaniały charakter, piękny, importowany pies – Champion Polski i Ukrainy, Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Psów Myśliwskich, Najlepszy Reproduktor 2018 – Selesta`s Dreams LUCKY STARS. Dzięki połączeniu pierwszorzędnych Australijskich i Europejskich linii hodowlanych, w gronie jego najbliższych przodków znajdują się m.in.
– Ch AU, MOL, POL, UA, SB, MEEW – BEAGLEE Pocketful of Sunshine (pochodzący z Australii ojciec),
– Int.Ch, Grand UA Ch; RUS, UA, RKF Ch, 38x CACIB – ALOTORIUS OLD GLORY Welcome to My World (mieszkająca na Ukrainie polskiego pochodzenia matka).

Matka szczeniąt, to sunia mogąca pochwalić się potomkami z rzadko spotykanych już czeskich i słowackich linii hodowlanych – SIGMA Duma Regionu, wielokrotnie doceniana na wystawach psów rasowych.

Maluszki w momencie opuszczenia domu będą doskonale zsocjalizowane, wypieszczone, przyuczone wstępnie do zachowania czystości i w pełni zdrowe. Każdy maluch otrzyma książeczkę zdrowia z wykonanymi szczepieniami i odrobaczeniami, wszczepiony chip, który możemy również na Państwa życzenie wprowadzić do bazy Safe Animal, metryczkę potwierdzającą pochodzenie, na podstawie której można wyrobić wielopokoleniowy rodowód, a także wyprawkę na pierwsze dni życia w nowym domu.

Dla wszystkich Państwa jesteśmy już na zawsze do dyspozycji, służąc naszą radą i pomocą.

Serdecznie zapraszamy.

Kontakt pod numerem telefonu 503 686 859 lub adresem beaglefci@gmail.com.