Szczenięta

Zapowiedź miotu „P”

Z radością informujemy, że około 15 lutego 2020r., w naszej domowej hodowli psów rasy beagle, narodzi się miot szczeniąt w klasycznej odmianie tricolor.

Ze względu na doskonałe grono przodków, spodziewamy się pięknych szczeniąt o wspaniałych,  wyjątkowo zrównoważonych charakterach. Z drugiej strony, badania genetyczne rodziców gwarantują, że nawet po zamieszkaniu w swoich nowych domach, szczenięta nie zachorują na żadną z najczęściej występujących w rasie chorób genetycznych tj. IGS, MLS, NCCD, Factor VII def. oraz Lafora Epilepsy.

RODZICE


Dumnym ojcem jest wielokrotnie doceniany, zarówno za wybitny eksterier, jak i wspaniały charakter, piękny, importowany pies – Champion Polski i Ukrainy, Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Psów Myśliwskich, Najlepszy Reproduktor 2018 – Selesta`s Dreams LUCKY STARS. Dzięki połączeniu pierwszorzędnych Australijskich i Europejskich linii hodowlanych, w gronie jego najbliższych przodków znajdują się m.in. Ch AU, MOL, POL, UA, SB, MEEW – BEAGLEE Pocketful of Sunshine (pochodzący z Australii ojciec) oraz Int.Ch, Grand UA Ch; RUS, UA, RKF Ch, 38x CACIB – ALOTORIUS OLD GLORY Welcome to My World (mieszkająca na Ukrainie polskiego pochodzenia matka).

Matka szczeniąt, to sunia mogąca pochwalić się przodkami z rzadko spotykanych już czeskich i słowackich linii hodowlanych – BLUE LADY Spotted Puppies FCI, wielokrotnie doceniana na wystawach psów rasowych. Mama maluszków jest unikatowym przedstawicielem beagle’a o umaszczeniu blue tricolor. Przed jej narodzinami ZKwP odnotował narodziny tylko dwóch beagle w odmianie blue tricolor (ALPHA i ARES, oboje również pochodzili z naszej hodowli). BLUE LADY jest zatem drugą suczką i trzecim beaglem w ogóle, który urodził się w Polsce w odmianie blue tricolor. 

ODBIÓR SZCZENIĄT

W dniu odbioru otrzymają państwo radosne, doskonale zsocjalizowane i w pełni zdrowe szczenię. Zapewniamy również wyprawkę na pierwsze dni z nową rodziną oraz:

  1. Metryczkę ZKwP, należącego do FCI – ZKwP to jedyna organizacja na terenie Polski uprawniona o wydawania honorowanych na całym świecie dokumentów kynologicznych, m.in. metryk, rodowodów czy certyfikatów championa;
  2. Książeczkę zdrowia wraz z wpisami o wykonanych szczepieniach i odrobaczeniach, stosownie do wieku;
  3. Dodatkowe naklejki z numerem chip do innych dokumentów (np. do paszportu) – każde z naszych szczeniąt w momencie opuszczenia hodowli posiada wszczepiony chip, co w przyszłości umożliwia łatwą identyfikację szkraba w przypadku zaginięcia oraz m.in. jest warunkiem opuszczenia granic Polski.

Dla wszystkich Państwa jesteśmy już na zawsze do dyspozycji, służąc naszą radą i pomocą.Serdecznie zapraszamy do kontaktu, zarówno w celu dokonywania rezerwacji, jak i zasięgnięcia informacji.