Szczenięta

Z przyjemnością przedstawiamy szczenięta z nowego miotu „I”

Z największą przyjemnością ogłaszamy, że w dniu 23 czerwca 2018r., w naszej domowej hodowli Spotted Puppies FCI, przyszło na świat osiem pięknych, zdrowych i pełnych wigoru szczeniąt odmiany tricolor.

Maluszki są potomkami uznanych posiadaczy wielu tytułów i osiągnięć uzyskanych w wystawach psów rasowych Związku Kynologicznego w Polsce – jedynej polskiej organizacji zrzeszającej fascynatów psów i hodowców kynologicznych uznanej przez FCI (Federation Cynologique Internationale), a także na całym świecie (Finlandia, Australia, USA, itd.)

Dumnym ojcem jest wielokrotnie doceniany, zarówno za wybitny eksterier, jak i wspaniały charakter, piękny, importowany pies – Champion Polski i Ukrainy, Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Psów Myśliwskich, Najlepszy Reproduktor 2018 – Selesta`s Dreams LUCKY STARS). Dzięki połączeniu pierwszorzędnych Australijskich i Europejskich linii hodowlanych, w gronie jego najbliższych przodków znajdują się m.in.
– Ch AU, MOL, POL, UA, SB, MEEW – BEAGLEE Pocketful of Sunshine (pochodzący z Australii ojciec),
– Int.Ch, Grand UA Ch; RUS, UA, RKF Ch, 38x CACIB – ALOTORIUS OLD GLORY Welcome to My World (mieszkająca na Ukrainie polskiego pochodzenia matka).

Matka szczeniąt, to sunia o unikatowej odmianie umaszczenia – blue tricolor, wielokrotnie doceniana na wystawach psów rasowych BLUE LADY Spotted Puppies. To dzięki niej każde ze szczeniąt przenosi rzadko spotykany wśród beagle’i gen agouti, odpowiadający właśnie za to umaszczenie.

Maluszki w momencie opuszczenia domu będą doskonale zsocjalizowane, wypieszczone, przyuczone do zachowania czystości i tylko w pełni zdrowe. Każdy maluch otrzyma książeczkę zdrowia z wykonanymi szczepieniami i odrobaczeniami, posiadające zarejestrowany chip, metryczkę potwierdzającą pochodzenie, na podstawie której można wyrobić wielopokoleniowy rodowód, a także wyprawkę na pierwsze dni życia w nowym domu.

Dla wszystkich Państwa jesteśmy już na zawsze do dyspozycji, służąc naszą radą i pomocą.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji maluszków.

UWAGA!!! Szczenięta będą mogły opuścić nasz dom nie wcześniej jak na przełomie sierpnia/września 2018.

Kontakt pod numerem telefonu 503 686 859 lub adresem beaglefci@gmail.com.