Szczenięta

Z przyjemnością przedstawiamy szczenięta z nowego miotu “H”


RODZICE

 

 

Tatą został Selesta`s Dreams LUCKY STARS  – niezwykle elegancki pies, o wyjątkowym usposobieniu i eksterierze charakterystycznym dla jego przodków, pochodzących ze znakomitych australijskich i europejskich linii hodowlanych.

 


W 2016 roku został przebadany w kierunku możliwych chorób genetycznych, od których jest całkowicie wolny (do wglądu wyniki w/w badań, wykonanych w laboratorium w USA), których wyniki są dostępne również w bazie Związku Kynologicznego w Polsce.

Już w klasie młodzieży uzyskał tytuły: Młodzieżowego Championa Polski, Młodzieżowego Zwycięzcy Polski, oraz na odbywającej się raz w roku Klubowej Wystawie Psów Myśliwskich, zajął pierwszą lokatę w konkurencji finałowej Best In Show, spośród wszystkich ras psów myśliwskich i został Młodzieżowym Zwycięzcą Klubu 2016 roku!W tym roku ukończył też dorosły Championat Polski oraz na Europejskiej Wystawie Psów Rasowych w Kijowie – Championat Ukrainy.


Mamą została zdrowa i śliczna sunia, o cudownym charakterze AGATHA Spotted Puppies FCI, posiadająca również tytuły Młodzieżowy Champion Polski oraz dorosły Champion Polski.

 

 

 


SZCZENIĘTA


Maluszki będą gotowe do odbioru na początku października, po pierwszym szczepieniu ochronnym i kilkukrotnym odrobaczeniu.
Będą posiadały też wszczepione chipy. Dla szczeniąt wyjeżdżających za granicę, wyrabiamy paszport oraz kompleksowo przygotowujemy malca do podróży.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej hodowli odpowiedzialne osoby, kochające psy, zdające sobie sprawę, że zakup szczeniaczka, to zobowiązanie na najbliższych kilkanaście lat.

Zapraszamy do rezerwacji oraz kontaktu pod numerem telefonu 503 686 859 lub pod adresem beaglefci@gmail.com.